Joga Sklep Jogina
lider rynku z akcesoriami i pomocami do jogi i medytacji

Kupując u jogina maty do jogi otrzymujesz specjalne ściągacze na maty gratis! Tanie maty do jogi już od 42,00 zł - duży wybór i niskie ceny...

JOGA SKLEP JOGINA

Joga Portal Jogina otwarty projekt tworzony przez ludzi z pasją...

Multimedialny projekt joga magazynu zupełnie za darmo, każdy może zamieścić swoje ogłoszenie, stworzyć wizytówkę szkoły i promować się publikując artykuły

JOGA PORTAL JOGINA

Facebook, Google+
i Twitter mega szybka informacja...

Nowoczesne projekty wymagają nowoczesnych sposobów komunikacji z klientami i przyjaciółmi. Znajdziesz nas również na Twitterze » Blipie » Flakerze » Docieramy z informacją do szerokiego kręgu odbiorów.

Tomasz Lis na Facebooku
Tomasz Lis na Facebooku

"Nie jestem zainteresowany żadną filozofią czy ideologią polityczną. Interesuje mnie jedynie twoja przemiana" - Osho (Bhagwan Shree Rajneesh)
Oto czym jest Joga ॐ योग: चित्त-वृत्ति निरोध: ( yogaś citta-vṛtti-nirodhaḥ ) - Yoga Sutras 1.2
Dąż do czystego umysłu i czystego serca. Jedyne czego potrzebujesz, to trwanie w stanie spokojnej czujności i badanie swej własnej prawdziwej natury. Jest to jedyna droga do spokoju.
Twoje ja jest twoim najwyższym nauczycielem. Nauczyciel z zewnątrz jest zaledwie kamieniem milowym. Wyłącznie twój wewnętrzny nauczyciel będzie szedł z tobą aż do celu, ponieważ on sam jest tym celem.
Myślisz, że powinieneś stać się oświeconym. Daruj sobie, już nim jesteś.
U początku wszystkiego jest PUSTKA, z której wyłania się "Ja Jestem". "Ja Jestem" jest iluzją, ostatecznie jest fałszem, ale ostatecznie jest też twoim Mistrzem Twoim zadaniem jest przekroczyć iluzję "Ja Jestem", i wejść do Najwyższego, do Absolutu - To jest najwyższym celem Nisarga Joga
ॐ TAT TVAM ASI तत् त्वम् असि ॐ तत्त्वमसि - Śri Nisargadatta Maharaj

Kursy i Obozy - Wakacje z jogą!

"W kierunku Słońca" - Weekend z Jogą
w Szklarskiej Porębie 14 - 16.06.2013

Jubileusz 20-lecia Szkoły Jogi i Sklepu Jogina

WYJĄTKOWE SPOTKANIE - WYJĄTKOWE MIEJSCE - WYJĄTKOWI LUDZIE
Ośrodek Wypoczynkowo Szkoleniowy
"Górnicza Strzecha"
ul. Wysoka 7
58-580 Szklarska Poręba

Odkryj magiczne miejsce i wewnętrzny magiczny Świat Ducha Ośrodek Wypoczynkowo Szkoleniowy "Górnicza Strzecha" - ul. Wysoka 7 58-580 Szklarska Poręba, tel. +48 75 717 26 53, tel. kom. +48 606 331 278, fax +48 75 717 26 13, e-mail: recepcja_gorniczastrzecha@wp.pl, www.gorniczastrzecha.pl
W czasach nowożytnych, w roku 1861, nieuchwytny i tajemniczy mistrz Mahawatar Babadżi ponownie udostępnił społeczeństwu starożytną technikę Krija Jogi poprzez swojego uzdolnionego ucznia Śri Szjamaczarana Lahiriego, pobożnego ojca rodziny. Lahiri Mahasaja jako, że był szeroko znany, miał wielu urzeczywistnionych uczniów. Czołowymi z nich byli: Swami Śri Jukteswar Giri, biegły zarówno w pismach Wschodu jak i Zachodu, osiągnął on najwyższy stan urzeczywistnienia oraz Śrimat Bhupendranath Sanjal Mahasaja, świecki jogin najbardziej znany ze swych metaforycznych interpretacji Bhagawad Gity w świetle Krija Jogi. Pośród wielu uczniów Swamiego Śri Jukteswara znajdował się Paramahamsa Jogananda autor „Autobiografii Jogina” oraz Swami Satjananda Giri, który zarządzał Aszramem „Karar” do roku 1971. Aszram ten został założony w 1903 roku przez Swamiego Śri Jukteswara. Paramahamsa Hariharananda, który począwszy od 1971 roku zarządzał Karar Aszramem, był również prezesem założonych przez siebie międzynarodowych stowarzyszeń Krija Jogi. Był bezpośrednim uczniem Swamiego Śri Jukteswara. Oboje Paramahamsa Jogananda i Paramahamsa Hariharananda osiągnęli stan samourzeczywistnienia oraz byli narzędziem w szerzeniu nauk Krija Jogi na świecie.
Weekend z Jogą w Szklarskiej Porębie 14 - 16.06.2013
Jogini spotykają się razem w wieczór przed Dniem Nowiu Księżyca, aby oddawać się pogłębianiu życia duchowego, studiom mistyki, medytacjom, ćwiczeniom nieśmiertelności ducha, a szczególnie uzdrawiania i praktykom długowieczności. Wszystkie szkoły i tradycje jogi jakie tylko istnieją celebrują praktykami ducha ten szczególny wieczór i całą noc, od zachodu słońca aż do wschodu słońca następnego dnia pokazując dobitnie, że Joga to zjednoczenie ludzkich serc i dusz w praktyce doskonałości! Mistyczne tradycje tak na Wschodzie jak i na Zachodzie od zawsze używały dni Nowiu, czasu dochodzenia księżyca do Nowiu jako okresu wzmożonych praktyk, czy to mistycznej modlitwy serca czy alchemii dla znalezienia eliksirów długowieczności. Czas ten jest bardzo dobry dla rozwikływania syndromu pociągu do śmierci, który powoduje sploty niekorzystnych okoliczności, chorób, wypadków, nieszczęść czy katastrof przynoszących cierpienie albo nagłą śmierć. Usuwanie pecha, zdejmowania klątw, usuwanie skutków złej czarnej magii, to wszystko zabiegi ochronne i oczyszczające jakie od tysiącleci praktykuje się w czasie Nowiu, w noc poprzedzającą Nów Księżyca zwaną ogólnie Śiwaratri, Nocą Łaski!

 

Pełny Koszt Kursu obejmujący również zajęcia
235,- zł przy wpłacie zaliczki w terminie (pokój z prysznicem 2-3.osobowy)
270,- zł w przypadku wpłaty zaliczki po terminie (pokój 2-3. osobowy z prysznicem)
160,- zł osoba towarzysząca z wyżywieniem i zakwaterowaniem bez kosztów zajęć

 

 

Potwierdź swoje uczestnictwo w jubileuszowym spotkaniu wypełniając formularz zgłoszenia przesyłając go na adres organizatora. W razie rezygnacji zaliczka nie podlega zwrotowi! Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń!

Program:

Rozpoczynamy w piątek zajęciami jogi o godz. 18.00 Poranną praktykę asan rozpoczyniemy o godz. 7.00 i 9.00, zaś popołudniową o godz. 17.00. Towarzyszyć nam bedą posiłki wegetariańskie o godz. 12.00 i 19.00. Kończymy obiadem w niedzielę o godz.12.30 Wieczorne spotkania upłyną przy multimedialnych, kinowych prezentacjach!

Dom Wypoczynkowy GÓRNICZA STRZECHA położony jest w zaciszu, nad potokiem Kamieńczyk, w dzielnicy Szklarskiej Poręby – Marysin, w otoczeniu lasu, blisko wyciągu na Szrenicę. Stąd blisko do centrum miasta jak i do dolnej stacji kompleksu narciarskiego „Ski Arena Szrenica”. Z ośrodka mamy bardzo dogodne wyjście na szlaki turystyczne Karkonowskiego Parku Narodowego, szczególnie nad Wodospad Kamieńczyka i w kierunku Szrenicy. W okolicy przy Kruczych Skałach, znajduje się Centrum Sportów Ekstremalnych. Ośrodek oferuje 94 miejsca noclegowe w pokojach 1,2,3 i 4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym* i TV oraz w apartamentach. Do dyspozycji Gości: jadalnia, kawiarenka, sala szkoleniowa dla 60 osób, sauna, miejsce na ognisko, grill, narciarnia. Obiekt ogrodzony, posiada własny monitorowany parking z zamykaną na noc bramą Zakwaterowanie w pokojach standardowych 2-3 osobowych oraz w apartamentach 2-3 osobowych

WYŻYWIENIE: Gościom przebywającym w naszym ośrodku oferujemy smaczne, domowe wyżywienie. Staramy się aby nasza kuchnia spełniała życzenia każdego Naszego gościa. Podczas trwania kursu przygotowywane posiłki będą oparte wyłącznie na kuchni wegetariańskiej. Jadalnia ma wystrój sali kominkowej z ciekawymi drewnianymi zdobieniami i zabytkowym bardzo ozdobnym piecem kaflowym. Kawiarenka W naszej kawiarence mogą Państwo spędzić czas przy filiżance dobrej kawy. Kameralne otoczenie, wystrój salonu, i spokojna muzyka umili pobyt i pozwoli na pełny odpoczynek. W kawiarence umożliwiamy naszym gościom bezprzewodowy dostęp do internetu.

Adres Organizatora Wyjątkowego Spotkania z Jogą:

Dolnośląska Szkoła Jogi - Tomasz Lis,
58-570 Jelenia Góra, ul. Sabały 5
tel/fax 75 7552012 , 0601 876 567

 

Znajdź w swoim mieście sesje i kurs jogi

Reklamuj się za darmo w naszym JOGA PORTALU JOGINA, adresy i miejsca większości szkół jogi w Polsce z dokładną lokalizacją w oparciu o mapy google. Na bieżąco aktualizujemy informacje nadsyłane na nasz adres e-mailowy. Wszystkie ogłoszenia o organizowanych kursach jogi, warsztatach jogi, obozach zamieszczamy bez jakichkolwiek opłat.

Białystok joga w Białymstoku, Bielsko-Biała joga w Bielsku-Białej, Bydgoszcz joga w Bydgoszczy, Bytom joga w Bytomiu, Chełm joga w Chełmie, Chyby joga w Chybach, Czechowice Dziedzice joga w Czechowicach Dziedzicach, Częstochowa joga w Częstochowie, Elbląg joga w Elblągu, Gdańsk joga w Gdańsku, Gdynia joga w Gdyni, Gliwice joga w Gliwicach, Gorzów Wielkopolski joga w Gorzowie Wielkopolskim, Jelenia Góra joga w Jeleniej Górze, Kalisz joga w Kaliszu, Kielce joga w Kielcach, Katowice joga w Katowicach, Kołobrzeg joga w Kołobrzegu, Konin joga w Koninie, Koszalin joga w Koszalinie, Kraków joga w Krakowie, Legnica joga w Legnicy, Lębork joga w Lęborku, Lublin joga w Lublinie, Łódź joga w Łodzi, Malbork joga w Malborku, Myślenice joga w Myślenicach, Oleśnica joga w Oleśnicy, Olsztyn joga w Olsztynie, Opole joga w Opolu, Otwock joga w Otwocku, Płock joga w Płocku, Police joga w Policach, Poznań joga w Poznaniu, Przemyśl joga w Przemyślu, Puławy joga w Puławach, Racibórz joga w Raciborzu, Rybnik joga w Rybniku, Rzeszów joga w Rzeszowie, Siemianowice Śląskie joga w Siemianowicach Śląskich, Sopot joga w Sopocie, Szczecin joga w Szczecinie, Świdnica joga w Świdnicy, Świebodzin joga w Świebodzinie, Świnoujście joga w Świnoujściu, Tarnów joga w Tarnowie, Toruń joga w Toruniu, Trójmiasto joga w Trójmieście, Tuchola joga w Tucholi, Tychy joga w Tychach, Wadowice joga w Wadowicach, Wałbrzych joga w Wałbrzychu, Warszawa joga w Warszawie, Wieliczka joga w Wieliczce, Włocławek joga we Włocławku, Wrocław joga we Wrocławiu, Zakopane joga w Zakopanem, Zawiercie joga w Zawierciu, Zielona Góra joga w Zielonej Górze

 

 

 

 

 

Joga Sklep & Yoga Shop

JOGA SKLEP YOGA SHOP

JOGA SKLEP - akcesoria do jogi i medytacji oraz sprzęt do fitness i rehabilitacji. MATY DO JOGI - największy wybór - najlepsze ceny!

Joga Sklep Jogina na YouTube

 

Odwiedź Nas na Twitterze

Odwiedź Facebook i Google +

 

Pomoce do Jogi w Artykułach

MATY DO JOGI SPEZIAL
MATA EXTRA
MATY DO JOGI SURJA
MATA DO JOGI ASANA
Mata Khushi z kolcami do masażu i akupresury
Pokrowce na maty czy plecaki jaki wybrać?
Luksusowe maty do jogi z kryształkami Swarovskiego
Światło Jogi Tomasza Lisa na biznes SKLEPU JOGINA

Szkoły Jogi w Polsce

Polecane akcesoria do Jogi

MATY DO JOGI

Maty do Jogi

Tanie maty do jogi dla początkujących i nie tylko

 

MATY DO FITNESSU

Mata Fitness

Rewelacyjna mata do Klubu Fitness tania i trwała

 

MATY EKOLOGICZNE

Maty Ekologiczne

Maty przeznaczone dla alergików bez ftalanów

 

STYLOWE POMOCE DO JOGI

Stylowe Pomoce do Jogi

Specjalne wzornictwo wyróżniające się produkty

 

POKROWCE NA MATY

Pokrowce na Maty

Zabezpieczają maty w trakcie transportu

 

PLECAKI NA MATY

Plecaki na Maty

Eleganckie i praktyczne zamki firmy YKK

 

PASKI DO JOGI

Paski do Jogi

Różne długości i szerokości ładna gama kolorystyczna

 

PRZEPASKI NA OCZY

Przepaski na oczy

Zrelaksujesz nimi zmęczone oczy pogłebisz relaks

 

PODUSZKI MEDYTAYJNE

Poduszki Medytacyjne

Poduszki do siedzenia różne rozmiary i kolory

 

MATY DO MEDYTACJI

Maty do Medytacji

Maty do medytacji kokosowe i bawełniane

 

BOLSTER

Bolster - Wałki do Jogi

Wałek pod kręgosłup to wygodna praktyka asan

 

YOGI TEA HERBATY

Yogi Tea Herbaty

Herbaty ziołowe z ekologicznych upraw

 

KADZIDEŁKA JAPOŃSKIE

Kadzidełka Japońskie

Kadzidełka o wyjątkowych subtelnych zapachach

 

KADZIDŁA NAG CHAMPA

Kadzidła Nag Champa

Kadzidła oceniane jako jedne z najlepszych

 

PIANKI DO JOGI

Pianki do Jogi

Lekkie i praktyczne duże możliwości zastosowania

 

KOSTKI KLOCKI DO JOGI

Kostki, Klocki do Jogi

Klocki drewniane oraz z korka w kilku rozmiarach

 

KOCE DO JOGI

Koce do Jogi

Bardzo dobre gatunkowo wełniane koce do jogi

 

KSIĄŻKI O JODZE

Książki o Jodze

Tematyka: Joga medytacja zdrowie duchowość

 

LITERATURA EZOTERYCZNA

Literatura ezoteryczna

Księżki wiedzy ukrytej alchemia duchowości

 

MATERACE RELAKSACYJNE

Materace relaksacyjne

Maty do masażu ciała akupresura 8 820 punktów

 

PIRAMIDY YANTRA

Piramidy Yantra

Duże i małe piramidy miejsce mocy w domu!

 

SUPLEMENTY DIETY

Suplementy Diety

100% Naturalne ziołowe preparaty wzmacniające